Годишњи концерт ученика наше школе!

Са задовољством Вас позивамо да присуствујете годишњем концерту ученика наше школе који ће се одржати у суботу, 21.05.2022. године,  у 20 часова, у Културном центру Требиње.

Добро дошли!

Програм концерта можете погледати овдје.

Златна медаља у Бијељини!

На 21. Хорском фестивалу „Мајске музичке свечаности“ који je одржан од 13. – 15. маја  у Бијељини, хор средње школе освојио је златну медаљу у А категорији са 98,66 бодова од укупних 100, под руковоством Милисава Сукоњице, проф.

Велики успјех наших ученика на Међународном такмичењу у Паризу!

Почетком маја, ученица четрвртог разреда основне школе Софија Брборић и млади пијаниста Јован Перишић, ученик првог разреда основне школе у класи професорице Соње Марковић освојили су лауреате на Међународном такмичењу у Паризу.

Ово двоје талентованих ученика освојило је свих стотину бодова, на онлајн такмичењу на ком је учествовало око стотину младих пијаниста.

Најава: Концерт награђених ученика у Галерији Музеја Херцеговине!

У уторак, 12.04.2022. године у 19 часова, у Галерији Музеја Херцеговине ће се одржати концерт награђених ученика Републичког такмичења у Бања Луци и Међународних такмичења у Риму и Бијељини.

Улаз је слободан.

Добро дошли!

Програм концерта можете погледати у прилогу.

Тринаест награда на XXVIII Републичком такмичењу музичких школа РС!

На XXVIII Републичком такмичењу музичких школа РС одржаном у Бања Луци 24. и 25. марта 2022. године,  наши ученици су освојили:

  • 7 првих;
  • 5 других и
  • 1 трећу награду.

 КЛАВИР

  1. Лана Рајковић, ученица IV разреда средње школе, I мјесто, класа: Соња Марковић;

 ХАРМОНИКА

  1. Стефан Готовина, ученик I разреда основне школе, I мјесто, класа: Виолета Попадић:
  2. Јаков Бајчетић; ученик II разреда основне школе, I мјесто, класа: Виолета Попадић;
  3. Михајло Медан, ученик V разреда основне школе, I мјесто, класа: Виолета Попадић;

ГИТАРА

  1. Вук Вујачић, ученик II разреда основне школе, I мјесто, класа: Јелена Буђен;

ФЛАУТА

  1. Марија Зиројевић, ученица VI разреда основне школе, I мјесто, класа: Неда Танасијевић;
  2. Марина Мучибабић, ученица I разреда средње школе, I мјесто, класа: Неда Танасијевић;

ВИОЛИНА

  1. Ива Копривица, ученица I разреда средње школе, II мјесто, класа: Љиљана Рајовић;
  2. Катарина Јанковић, ученица IV разреда средње школе, III мјесто, класа: Љиљана Рајовић;
  3. Сара Вуковић, ученица II разреда основне школе, II мјесто, класа: Љиљана Рајовић;
  4. Сара Вишњић, ученица IV разреда основне школе, II мјесто, класа: Љиљана Рајовић;
  5. Милица Рајковић, ученица IV разреда основне школе, II мјесто, класа: Љиљана Рајовић;
  6. Лара Пујић, ученица V разреда основне школе, II мјесто, класа: Олга Бодрушић;