Контролни испит из инструмента

За  ученике основне школе  од трећег до шестог разреда и ученике средње школе ће се одржати контролни испит из инструмента , у следећим терминима:

Актив хармонике и флауте:

Понедељак (23.11.2015) од 14 до 16 часова

Уторак (24.11.2015) од 10 до 12 часова

Актив гитаре:

Уторак (24.11.2015) од 10 до 11 часова

Сриједа (25.11.2015) од 18 до 20 часова

Актив клавира:

Сриједа (25.11.2015) од 9 до 17 часова

Актив гудача :

Четвртак  (26.11.2015) од 9 до 13 и од 14 до16 часова.

 

Списак ученика који су уписани у први (I) разред основне школе, школске 2015/2016. године

КЛАВИР

Уна Гудељ
Теодора Бегенишић
Миа Савовић
Ана Ратковић
Сташа Вукановић
Ивана Црногорац
Ивана Петијевић
Вељко Шекарић
Дорис Ћаћић

ХАРМОНИКА

Алекса Зуровац
Обрад Миловић
Стефан Грубач
Стефан Краљ
Доротеја Радановић
Војислав Елез
Иван Ћузулан

ВИОЛИНА

Анастасија Жуловић
Сања Герун
Тања Вујовић

ГИТАРА

Ана Станковић
Јован Станимировић
Хелена Ивеља
Петар Андрић
Татјана Милићевић
Никола Ђерковић
Дарко Киса
Ангелина Сушић
Стојан Шишић
Критина Гуровић
Драгана Пушара

ФЛАУТА

Марија Милошевић
Марина Мучибабић
Миа Анђелић

Ученици који су уписани у припремни разред школске 2015/2016. Године

Стефанија Пајић
Андрија Зиројевић
Сара Жуловић
Марија Ратковић
Анастасија Рајковић
Марија Зиројевић
Михаило Илић
Емилија Драшковић
Милица Новчић
Дамјан Комненовић
Ана Миловић
Милан Андрић
Лорена Андрић
Невена Миловић
Василиса Којовић
Јована Мишељић
Калина Мрдић
Ирина Кудуз
Вук Богдановић
Дамјан Грујичић
Емилија Башић

Violinistima 11 nagrada u Splitu

Na međunarodnom takmičenju mladih muzičara „Daleki akordi“, koje je održano u Splitu od 23. do 26. aprila, učestovali su i učenici Muzičke škole „Trebinje“ i tom prilikom osvojili su 11 nagrada u disciplini gudači, instrument – violina.

U prvoj kategoriji:

Irina Kapor, učenica Osnovne škole, osvojila je treću nagradu u klasi Ljiljane Rajović.

U drugoj kategoriji:

Aleksandar Kralj, učenik Osnovne škole osvojio je treću nagradu u klasi Olge Bodrušić.

Sara Mijanović, osvojila je drugu nagradu! u klasi Ljiljane Rajović.

Katarina Janković, osvojila je treću nagradu, u klasi Olge Bodrušić.

U trećoj kategoriji:

Anja Dučić, osvojila je prvu nagradu, u klasi Olge Bodrušić.

Matija Tučić, osvojio je drugu nagradu, u klasi Ljiljane Rajović.

Marija Damjanac, osvojila je treću nagradu, u klasi Ljiljane Rajović.

Helena Kapor, osvojila je treću nagradu, u klasi Ljiljane Rajović.

Ana Kovač, osvojila je treću nagradu, u klasi Ljiljane Rajović.

U četvrtoj kategoriji: 

Matea Projović, osvojio je treću nagradu, u klasi Ljiljane Rajović

U petoj kategoriji:

Milica Manigoda, u konkurenciji srednjih muzičkih škola, dobila je priznanje u klasi Olge Bodrušić.

XXII Republičko takmičenje muzičkih škola Republike Srpske

XXII Republičko takmičenje muzičkih škola Republike Srpske održalo se u Banja Luci od 2. do 4. aprila.

Naši učenici osvojili su brojne nagrade:

SPECIJALNE NAGRADE

SOLO KLAVIR
1. Anja Riđešić klavir, klasa: Jelena Nikolić.

2. Nevena Ćurčić flauta, klasa: Neda Tanasijević.

 

I NAGRADA
SOLO KLAVIR
1. Andrea Radović I kategorija klasa: Jelena Kovačević.
2. Isidora Gambelić I kategorija klasa: Irena Mijušković.
3. Lana Ćapin II kategorija klasa: Irena Mijušković
4. Tina Milivojević I kategorija klasa: Bojana Vrtikapa.
5. Aleksa Ćurčić I kategorija klasa: Borka Stupar.

 

I NAGRADA
KAMERNI SASTAVI
Harmonika
1. Vladan Pikić
Bojan Pikić II kategorija
Mitar Karadeglić klasa: Dušanka Babić.

Gitara
2. Jovana Milošević
Kristina Piljević I kategorija
Miloš Milinković klasa: Danica Kurtović.

Gitara
3. Dragana Pavićević
Marija Anđelić II kategorija
Ognjen Marković klasa: Jelena Rajović.

Flauta
4. Nikolina Ateljević
Zoja Perović II kategorija
Nevena Ćurčić klasa: Neda Tanasijević, prof; Jelena Nikolić.

Violina
5. Matija Tučić
Mateja Projević II kategorija
Lana Perović klasa: Ljiljana Rajović, prof; Jelena Kovačević.

 

II NAGRADA
SOLO KLAVIR
1. Lana Perović IIIA kategorija klasa: Jelena Kovačević.
2. Milena-Mima Šekarić IIIA kategorija klasa: Irena Mijušković.
3. Marija Tupanjanin IVkategorija klasa: Jelena Kovačvić.

SOLFEĐO
4. Aleksa Valentić, IV sr. Milisav Sukonjica.

 

III NAGRADA
SOLFEĐO
1. Miliša Kristina, IIIoš.
Miloš Kralj, IIIoš.
Aleksandar Kralj, IIIoš. Gorana Maunaga.

KLAVIR
2. Jovana Ćosović I kategorija klasa: Janja Hajrović.

FLAUTA
3. Ivana Janković II kategorija klasa: Neda Tanasijević.

 

POHVALE
KLAVIR
1. Ivana Kovač IIIA kategorija klasa: Jelena Kovačević.
2. Željka Pažin Vkategorija klasa: Jelena Kovačević.

HARMONIJA I MUZIČKI OBLICI
3. Jovan Rikalo, IV sr. Aleksandra Rajković.