Резултати XXIII такмичења музичких школа „Владо Милошевић“ Бања Лука

Од 8. до 9. априла 2016. је одржано XXIII тамичење музичких школа чији је организатор Музичка школа „Владо Милошевић“ Бања Лука.

Нашу школу су представљала 63 ученика у дисциплинама: камерни дуо, клавирски дуо, соло виолина, виолончело, гитара, хармоника и хор.

Освојили су 33 награде:

2  специјалне

17 првих

8 других и 6 трећих награда.

 ВИОЛИНА

Класа: Олга Бодрушић

 

  1. Сара Томић                    II награда         86 бодова        I категорија
  2. Александар Краљ       II награда         85 бодова        II категорија
  3. Катарина Јанковић   III награда         83 бода             II категорија
  4. Ања Дучић  специјална награда  100 бодова           IIIб категорија

        

  Класа: Љиљана Рајовић

  1. Ирина Капор                I награда          98 бодова         I категорија
  2. Ива Копривица           II награда         94 бода              I категорија
  3. Матија Тучић                I награда          95 бодова         IIIб категорија
  4. Хелена Капор               II награда          92 бода            IIIб категорија
  5. Ана Ковач                        II награда          88 бодова       IIIа категорија
  6. Марија Дамјанац         III награда         81 бод              IIIа категорија
  7. Сара Мијановић           III награда        76 бодова         II категорија
  8. Матеја Пројевић          III награда         75 бодова        IV категорија

 

       ВИОЛОНЧЕЛО

      Класа. Јана Хаџић

  1. Ана Милановић        II награда              88 бодова           I категорија
  2. Милана Гојковић     II награда              92 бода                 II категорија

 

       ХАРМОНИКА

     Класа: Виолета Попадић

  1. Драган Јелачић          I награда              99 бодова             IV категорија
  2. Ненад Вишњић           I награда              97,33 бодa            IV категорија

 

     Класа: Дејан Брадоњић

  1. Милош Краљ                  I награда             96,50 бода             II категорија

 

ГИТАРА

Класа: Даница Куртовић

 

  1. Стеван Зиројевић        I награда            98 бодова                I категорија
  2. Анастасија Буквић       I награда            96 бодова            II категорија

 

Класа: Александар Бубања

  1. Вања Ћосовић               III награда          80 бодова            I категорија

 

  КЛАВИРСКИ ДУО

   Класа:  Ирена Мијушковић

  1. Лана Ћапин

Исидора Гамбелић   СПЕЦИЈАЛНА НАГРАДА    100 бодова    I категорија

           

Класа:  Ирена Мијушковић и Бојана Вртикапа

  1. Мина Шекарић

Тина Миливојевић     I награда                    98,33 бода                      I категорија

 

 Класа: Соња Марковић и Даниела Сеферовић

  1. Ана Ратковић

Теодора Станић          II награда                    93,75 бодова                 преткатегорија

 

   Класа: Ирена Мијушковић и Јелена Николић

  1. Милена-Мима Шекарић

Ања Риђешић             I награда                      98,33 бода                          II категорија

 

  Класа: Јелена Ковачевић

  1. Ивана Ковач

Лана Перовић               I награда                     95,75 бодова                     III категорија

 

  1. Лана Перовић

Марија Тупањанин     I награда                     96 бодова                         IV категорија

 

   КАМЕРНА ДУА

Класа: Даница Куртовић

  1. Анастасија Буквић

      Теодора Буквић        I награда                   98,75 бодова                       I категорија

 

  1. Кристина Пиљевић

       Јована Милошевић  I награда                  97,25 бодова                      II категорија

 

Класа: Неда Танасијевић и Јелена Николић

  1. Невена Ћурчић

         Зоја Перовић             I награда                   99,50 бодова                   II категорија

 

  Класа: Милица Димитрић

  1. Ања Дучић

          Матија Тучић             I награда                   99 бодова                       III категорија

 

  Класа: Соња Марковић и Олга Бодрушић

  1. Мили Бован

          Милица Манигода     I награда                 99 бодова                        IV категорија

 

   Класа: Јелена Ковачевић

  1. Милица Манигода

Марија Тупањанин                I награда                96, 75 бодова                  IV категорија


 ХОР  ЈУ МУЗИЧКА ШКОЛА „ТРЕБИЊЕ“

   Диригент: Милисав Сукоњица

                                                        II награда                92,65 бодова                    II категорија